Rozlicz 1% podatku tak, jak robią to Nowocześni Przemyślanie

DSC_7966

W dniu 22.02.2016 r przedstawiciele Nowoczesnej, członkowie koła w Przemyślu odwiedzili placówkę Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym. Na miejscu spotkali się z Panią Dyrektor ośrodka dr Beatą Gumienny, podopiecznymi oraz personelem.  W ramach wsparcia przekazane zostały między innymi owoce dla podopiecznych Stowarzyszenia.

„Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za przyjęcie nas w przemiłej atmosferze oraz za oprowadzenie naszego grona po ośrodku. Dzięki temu, mieliśmy możliwość przyjrzeć się funkcjonowaniu placówki, sposobu pracy z dziećmi oraz zobaczyć specjalistyczne wyposażenie sal. Mogliśmy się przekonać jak wiele wysiłku i pracy, a przede wszystkim serca wkładają terapeuci i specjaliści, aby każde z dzieci mogło osiągnąć swój maksymalny poziom rozwoju” – mówi Paweł Haliniak przewodniczący koła.

Zachęcamy do podarowania 1% podatku przy tegorocznym rozliczeniu właśnie dla tego Stowarzyszenia (KRS 0000015000) oraz o przyłączenie się do akcji  „Zbieramy na busa”. Dzięki Państwa pomocy podopieczni ośrodka nie tylko będą mogli dojeżdżać na zajęcia, ale także otrzymają możliwość poznania otaczającego nas świata, co było by jednocześnie formą terapii i nauką życia.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?