Nasi posłowie

Biuro Poselskie Rzeszów:

Adres:

ul. Jagiellońska 8,
35-025 Rzeszów

/W lokalu Zarządu Regionu Podkarpackiego .N/

Jerzy Meysztowicz

e-mail – [email protected]

Poseł na Sejm VIII kadencji. Przedsiębiorca. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Nauk Humanistycznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. W Sejmie zasiada w Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju.

Oficjalnie na stronie Sejmu

 

Marek Sowa

e-mail – [email protected]

Poseł na Sejm VIII kadencji. Ekonomista. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W Sejmie zasiada w Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.

Oficjalnie na stronie Sejmu


Biuro Poselskie Przemyśl:

Adres:

ul. Kopernika 24,
37-700 Przemyśl

Radosław Lubczyk

Poseł Lubczyk

e-mail – [email protected]

Poseł na Sejm VIII kadencji. Przedsiębiorca w branży medycznej, lekarz stomatolog. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Oficerskiej we Wrocławiu. W jednostce wojskowej pełnił funkcje kierownicze oraz dowódcy kompanii. W Sejmie zasiada w Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Obrony Narodowej.

Oficjalnie na stronie Sejmu

 


Paweł Kobyliński

e-mail – Paweł.Kobyliń[email protected]

Poseł na Sejm VIII kadencji. Ekonomista. Ukończył studia magisterskie na Wydziale Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach, studia magisterskie na Wydziale Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego oraz studia podyplomowe w zakresie Controllingu na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. W Sejmie zasiada w Komisji Gospodarki i Rozwoju oraz Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych.

Oficjalnie na stronie Sejmu

 

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?