Podkarpacka Konwencja Wyborcza Nowoczesnej 14 lutego 2017

 

We wtorek 14 lutego br odbyła się w Rzeszowie Domu Kultury „Akwarium” przy ul. Pułaskiego Konwencja Wyborcza partii .Nowoczesna na Podkarpaciu. Uczestniczyli w niej Adam Szłapka (sekretarz generalny .Nowoczesna RP) oraz 57 delegatów wszystkich kół regionalnych z Podkarpacia. Nową przewodniczącą została Anna skiba, która w głosowaniu otrzymała 54 głosy. W życiu prywatnym jest dyrektorem przychodni stomatologicznej w Rzeszowie, ma męża i dwóch synów w wieku 18 i 15 lat, interesuje się głównie muzyką i sportem, m.in. pływaniem, żeglowaniem i bieganiem. Jako przewodnicząca Nowoczesnej na Podkarpaciu chce przede wszystkim pracować zespołowo w oparciu o struktury partii w całym regionie.
Do Zarządu podkarpackiej Nowoczesnej wybrani zostali: Robert Homicki (Rzeszów), Andrzej Probola (Rzeszów), Marcin Cichulski (Rzeszów), Marian Sikora (Rzeszów), Paweł Rysz (Lesko), Paweł Haliniak (Przemyśl), Adrian Herbut (Sanok), Łukasz Mędrykowski (Tarnobrzeg), Marcin Balon (Krosno) i Tomasz Majba (Przeworsk).
W skład regionalnej komisji rewizyjnej zostali wybrani: Beata Jakubek, Jacek Kubas, Wiesław Steliga.
Na członków rady regionu zostali wybrani : Kamil Pikor, Łukasz Dybus, Marcin Marchwiński, Wiesław Lech, Jacek Stanisławski, Przemysław Ożóg, Piotr Woźniak, Jerzy Świątek, Michał Przeszłowski, Waldemar Mikluszka, Paweł Jędryka, Jarosław Suchy.

„– Przyszłość widzę optymistyczne. Są u nas ludzie chętni do pracy, wartościowi, a nie karierowicze – twierdzi tymczasem Anna Skiba. – Musimy wejść nie tylko do dużych miast, ale też mniejszych. Musimy się skupić na dotarciu do osób starszych. To bardzo niedoceniony elektorat, którym nikt się nie interesuje. Starsi są odsuwani na bok – uważa nowa szefowa podkarpackiej .N.” cyt. RZESZOW-NEWS.PL

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?