Wizyta lidera .Nowoczesnej na Podkarpaciu

Za nami dwudniowa wizyta przewodniczącego Nowoczesnej Ryszarda Petru w Rzeszowie. Wizyta szefa partii rozpoczęła się od konferencji prasowej na rzeszowskim rynku. Petru głównie ustosunkował się do sytuacji wokół reprywatyzacji nieruchomości w Warszawie.

 

Następnie przewodniczący wybrał się nad Solinę gdzie spotkał się na obiedzie z członkami podkarpackich struktur Nowoczesnej. Po wspólnym posiłku razem zwiedzili zaporę na Jeziorze Solińskim oraz opłynęli zbiornik małym statkiem.

 

W sobotę rano przewodniczący oraz posłowie Joanna Augustynowska i poseł Michał Jaros spotkali się z celnikami, którzy wyrazili swoje obawy wobec ustawy, która ma restrukturyzować ich służbę. O godzinie 10 odbyła się kolejna konferencja Ryszarda Petru. Po briefingu odbyło się spotkanie przewodniczącego ze strukturami terenowymi Nowoczesnej i sympatykami partii. Podczas spotkania byli obecni również posłowie Joanna Augustynowska i Michał Jaros. Frekwencja na spotkaniu była ogromna co zrobiło wrażenie na szefie partii i posłach.

DSC_0969

DSC_0920

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2018 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?