Wizyta Sekretarza Generalnego .Nowoczesnej Adama Szłapki na Podkarpaciu (foto)

W dniach 17-18 sierpnia 2017 gościliśmy na Podkarpaciu Sekretarza Generalnego Nowoczesnej, Posła na Sejm RP Adama Szłapkę. W czwartek odbyły się dwa spotkania, z mieszkańcami Sanoka i Krosna.

Dużym zaskoczeniem była wysoka frekwencja w Sanoku, gdzie w środku dnia, o 11:00, sala była zapełniona do ostatniego miejsca. Uwaga zadających pytania skupiała się głównie na sytuacji w sądownictwie po vecie prezydenta, stanie armii pod rządami Antoniego Maciarewicza, a także braku jednolitych przepisów utrudniających działanie przedsiębiorcom. Nie brakowało też innych tematów, ważnych dla mieszkańców Sanoka oraz powiatów: leskiego i bieszczadzkiego.

W Krośnie frekwencja również dopisała. W dyskusji dominowały tematy lokalne, a zwłaszcza sprawa odpływu pieniędzy i migracji ludzi z miasta i okolic. Mieszkańcy informowali, że rządzącym znacznie bliżej do Jasła, skąd wywodzą się prominentni działacze PiS.

 

W drugim dniu wizyty Adam Szłapka spotkał się z Prezydentem Miasta Rzeszowa, Tadeuszem Ferencem.

 

Uczestniczył także w uroczystym posiedzeniu Towarzystwa Przyjaciół Rzeszowa. Posłowi towarzyszyli: Anna Skiba – Przewodnicząca Zarządu Regionu Podkarpackiego Nowoczesnej oraz Robert Homicki – Wiceprzewodniczący Regionu i Przewodniczący Koła Rzeszowskiego.

 

Wizytę Posła na Podkarpaciu na zakończyła konferencja prasowa, na rzeszowskim rynku.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2019 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?